KURUMSAL

Star Fiber Optik ve LED Aydınlatma

Fiber optik ve led aydınlatma ürünlerinin imalat ve satışını yapmakta olup ayrıca projelendirme ve uygulama faaliyetlerini de yürütmektedir.

Şirket politikası olarak kaliteli ürün ve hizmetin sunulması, müşterilerin taleplerini en kısa zamanda yerine getirilmesini benimsemektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip ürünlerini dünya pazarındaki diğer ürünlerin bir adım ötesine taşımak için yaptığı endüstriyel tasarımlarla teknolojisini sürekli olarak geliştirip yenilemekte ve alanında en iyi ürünleri üretmektedir.

Çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutarak uluslararası alanda dünyanın çeşitli yerlerinde işinin uzmanlarıyla çalışmaktadır.

Araç İçi Fiber Optik Yıldız Tavan Aydınlatma
Dekoratif Havuz İç Aydınlatma Sistemi

Ürettiği ürünler dışındaki diğer ürünler için dünyanın çeşitli yerlerinde konusunda uzman uluslararası imalatçı, distribütörler ve toptancılarla çalışarak, kaliteli ürünleri fonksiyonel ve yenilikçi çözümler ile uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır.

Projeden uygulamaya anahtarteslim yaptığı işlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiştir.

Işığın mekânlara değer kattığının verdiği farkındalıkla çeşitli uzmanlık dallarındaki profesyonellerle çalışarak, doğru ve verimli ışığın farklı mimari mekanlarda kullanımını önemsiyor.

İşte bu yüzden ‘’STAR FİBER OPTİK’’ ışığın yolu olup teknik ve mimari aydınlatma alanında öncü firma olmaya devam ediyor.